Logement de vacances - Zeehuisje GloBo

Propriétaire

Zeehuisje GloBo

Membre depuis 30 décembre 2024

Wij, Sabine en Eddy, komen al jaren naar de Belgische kust. Vroeger met de kinderen die naar hartenlust konden spelen, zandkastelen bouwen, ijsjes of een wafel aten. Later kozen we eerder voor wandelen of fietsen. We waren verliefd op de kust met al haar facetten en droomden van een eigen stekje aan zee. Onze droom werd werkelijkheid met onze vakantiewoning Globo.
Het was onze droom om ook gasten te laten genieten van de rust die we hier steeds ervaren. In ons mooi gerenoveerd vissershuisje zal iedereen zich meteen thuis voelen.
We willen met deze vakantiewoning een uniek verblijf bieden. Uitrusten met zicht op de tuin, uitgebreid ontbijten, kleine of grote fietstochten maken, wandelen, zonnen op het terras, zelf koken of toch liever uiteten in de buurt… Is het nu een kort of lang verblijf, genieten staat altijd voorop.
Sabine & Eddy


Je parle: Nederlands English français

Informations de contact

Envoyez un e-mail

Posez votre question

Passez à l'étape 2

Citation / Réservation

1. Cliquez dans le calendrier à côté sur la date d'arrivée de vos vacances.

2. Cliquez dans le calendrier à côté sur la date de départ de vos vacances.

3. Posez votre question.

Passez à l'étape 2

Sonner

Message

Nouvelles à propos de nous?

Inscrivez-vous à la newsletter de ce séjour