Vakantiewoning - Vakantiehuis U Rundu
Italië • Ligurië • Chiusanico
Deze accommodatie in Chiusanico beschikt over 3 slaapkamers. Hier kunnen dus 12 personen overnachten. Deze groepsaccommodatie in Chiusanico is bijzonder geschikt voor groepsweek(end), schoolkamp, introductie, groepsuitje of vrienden/familie weekend. Het is een groot en gezellig huis waar je heerlijk kunt vertoeven. Huisdieren zijn toegestaan in deze vakantieaccommodatie in Chiusanico. Jullie hond is dus van harte welkom! We kunnen tegenwoordig bijna niet meer zonder WiFi tijdens de vakantie. Groepsaccommodatie "Vakantiehuis U Rundu" beschikt daarom uiteraard over WiFi. Het fijne aan deze accommodatie is dat er parkeermogelijkheid is. De auto kun je dus gewoon bij de accommodatie parkeren. Een ongeluk zit in een klein hoekje. Het kan zomaar gebeuren dat je wat wijn of saus morst op jouw nieuwe shirt. Gelukkig kun je deze direct in de wasmachine stoppen. Voor verkoeling neem je een duik in het heerlijke zwembad van dit vakantiehuis. Dit vakantieverblijf heeft een mooie keuken met voorzieningen die je van thuis gewend bent. Zo heb je een eigen vaatwasser en koelkast.
Voor de juiste faciliteiten, bezetting en prijzen verwijzen we je graag door naar onze website. Hier kan je nog meer informatie vinden over groepsverblijf "Vakantiehuis U Rundu" in Chiusanico. Ook heb je op die website de mogelijkheid om het vakantieverblijf te boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 12 personen
- 3 slaapkamers
- Adres: 18027
Faciliteiten
- Douche
- Huisdieren toegestaan
- Koelkast
- Parkeer mogelijkheid
- Vaatwasser
- Wasmachine
- WiFi
- Zwembad
tot
€ 3276,=
Beschikbaarheid & prijzen
Klik in de kalender op de aanvang- en vertrekdatum
Vrij Op aanvraag Bezet WisseldagNiet helemaal het huisje waar u naar op zoek was?
Andere websitebezoekers die in Vakantiehuis U Rundu geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Interhome.nl
Lid sinds 27 augustus 2015
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Wereldvakantiehuis.nl.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.
Prijsopgave/Reserveren
1. Klik in de kalender op de datum van aanvang van uw vakantie.
2. Klik in de kalender op de einddatum van uw vakantie.
3. Stel uw vraag.